نظر او تحلیل

جنایات جنګي در برابر طفل مجروحِ حافظ قرآن!

انجینر محمد نذیر تنویر، هالند

جنگ فعلی در جهان اسلام و بخصوص در مهد جهاد (افغانستان) یک جنگ نابرابر صلیبی🇺🇸می باشد که تمامی نیرو های کفر و شرک دور هم گرد آوارده و به نحوی از انحا در آن سهم دارند. درست مانند جنگ احزاب (غزوۀ خندق).

ببینید که روزگذشته در منطقه شینکی ولسوالی گیلان ولایت غزنی چه گذشت. یک قومندان اجیر دالری در نیرو های تشکیل یافته وحشی اربکی بنام لطف الله کامران چه وحشتی را براه می اندازد که تاریخ کمتر شاهد آن بوده است.

امریکایی ها که در آخرین رمق حیات شان در افغانستان غرقه در خون سعی به تشکیل نیرو های ملیشه زده و درست مانند شوروی سابق در تشدید قتل و کشتار توسط اجیران شان مساعی به خرچ میدهند، سعی دارند تا با خلق جنایات تکان دهند، جنایات خود شان را پنهان دارند!

بلی! این ملیشه های ظالم دیروز بریک مدرسه حفاظ قرآن عظیم الشان یورش می برند، و در آنجا یک طفلی که حافظ قرآن بود و چند روز قبل زخمی شده بود، آنرا پیدا نموده و با وحشتی که بشریت نظیر آنرا ندیده است با بسیار قساوت شهید و یک تن دیگر را زخمی میگرداند.

آیا این جنگ صلیبی، جنگ با قرآن نیست؟ آیا این حافظان قرآن که در هر گوشه و اکناف کشور بمباردمان می شوند و به خاک و خون کشانیده میشود مصداق این حرف نیست؟

آیا این جنگ، جنگ برادر کشی است یا جنگ با قرآن!

وَمَكَرُوا وَمَكَرَ اللَّـهُ ۖ وَاللَّـهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ ﴿٥٤﴾ و (یهودیان و دشمنان مسیح برای نابودی آئین آسمانی) نقشه کشیدند، و خداوند (هم برای حفظ آئین آسمانی) چاره‌جوئی کرد؛ و خداوند بهترینِ چاره‌جویان است.

یادونه: محصلین سایټ کې هره نشر شوې لیکنه د لیکوال شخصي نظر دی، د ادارې توافق ورسره شرط نه دی.

سرچینه: محصلین

%d bloggers like this: